Menu

O nás

Nejdůležitější je zdraví, říkáme často, ale co pro něj skutečně děláme?

Chceme-li se cítit dobře, být ve výborné kondici, plní energie a třeba i trochu zhubnout, je důležité řešit všechny složky, které na to mají zásadní vliv.

Na tomto webu vám poskytujeme souhrn ingrediencí, tedy informace, tipy, ale i služby, jenž vedou právě k dobré psychické a fyzické pohodě. Zaměřujeme se především na tři základní složky a to výživu, pohybové aktivity a relaxaci.

Naše recepty, rady, ale i námi nabízený catering a  Snídaně na míru, vždy stojí na zdravé vyvážené stravě, kvalitních ingrediencích a čerstvých surovinách. Vyhýbáme se těm průmyslově zpracovaným a také cukrům, éčkům a dalším škodlivinám. Vždy si ale zakládáme na skvělé a opravdové chuti našich pokrmů i receptů a také na líbivém vizuálním zpracování. Vzhledem k tomu, že oblast výživy je jedním z nejdynamičtěji se měnících směrů, snažíme se mapovat moderní trendy, sledovat nejnovější studie a poznatky, vycházet z nich a pomáhat se v nich orientovat i vám. Zároveň se ale vyhýbáme radikálním a jednostranným výživovým směrům a snažíme se poskytovat informace, ze kterých si může vybrat kdokoli.

Dalším střípkem vedoucím k dobré náladě, o fyzických přínosech nemluvě, je bezpochyb pohyb. Věnujeme se zde především těm aktivitám, které jsou nám blízké nebo které jsou dle nás prošpěšné a účinné. Zmiňovat budeme tedy například jógu, která dokáže posílit a protáhnout tělo, nabít vás energií a poskytnout psychickou relaxaci. Pro ty, kteří dávají přednost dynamičtějšímu pohybu, se budeme věnovat i aktivitám, které se zaměřují na posílení celého těla, rýsování svalů, nárůstu kondice a pálení kalorií, jako jsou BOSU, HIIT a Body workout a běh. Dotýkat se ale budeme i dalších pohybových oblastí a trendů.

Často opomíjenou, ale podle nás velmi důležitou věcí je pak také již zmiňovaná relaxace a regenerace. Z vlastních zkušeností víme, že pokud se člověk dobře stravuje a dostatečně hýbe, je to další část skládačky, která má na naše správné fungování významný vliv. Lidé, na ni ale často zapomínají. Pro někoho může být skvělou relaxací sauna, pro jiného masáž, dalšímu stačí každodenní chvilka meditace nebo například jen čas, který si najde na přečtení dobré knížky s hrnkem bylinkového čaje. Přinášíme tedy podněty k tomu, jak věnovat pravidelně chvíli sami sobě a najít způsob, který právě vám bude nejvíce vyhovovat.

Live good, feel good.