Menu

O nás

Nejdůležitější je zdraví, říkáme často, ale co pro něj skutečně děláme?

Chceme-li se cítit dobře, být ve výborné kondici, plní energie a třeba i trochu zhubnout, je důležité řešit všechny složky, které na to mají zásadní vliv.

Na tomto webu vám poskytujeme souhrn ingrediencí, tedy informace, tipy, ale i služby, jenž vedou právě k dobré psychické a fyzické pohodě. Zaměřujeme se především na výživu, ale občas zaostříme i na pohybové aktivity, relaxaci a přírodní kosmetiku.

Naše recepty, rady, ale i námi nabízený catering a Snídaně na míru, vždy stojí na zdravé vyvážené stravě, kvalitních ingrediencích a čerstvých surovinách. Vyhýbáme se těm průmyslově zpracovaným a také cukrům, éčkům a dalším škodlivinám. Vždy si ale zakládáme na skvělé a opravdové chuti našich pokrmů i receptů a také na líbivém vizuálním zpracování. Vzhledem k tomu, že oblast výživy je jedním z nejdynamičtěji se měnících směrů, snažíme se mapovat moderní trendy, sledovat nejnovější studie a poznatky, vycházet z nich a pomáhat se v nich orientovat i vám. Zároveň se ale vyhýbáme radikálním a jednostranným výživovým směrům a snažíme se poskytovat informace, ze kterých si může vybrat kdokoli.

Dalším střípkem vedoucím k dobré náladě, o fyzických přínosech nemluvě, je bezpochyb pohyb a často opomíjenou, ale podle nás velmi důležitou věcí je pak také již zmiňovaná relaxace a regenerace. Z vlastních zkušeností víme, že pokud se člověk dobře stravuje a dostatečně hýbe, je to další část skládačky, která má na naše správné fungování významný vliv. A důležité není jen to, co si dáváme do sebe, ale i to, co si mažeme na sebe a čím se obklopujeme. Proto jsou i toto témata, kterých se chceme v rámci našeho blogu a našich doplňkových služeb dotýkat.

Live good, feel good.