Menu

Realizované akce

 

 Catering na vyhlášení cen Zlatá stuha v DOX

16. 4. 2018: Zajištění večerního studéno cateringu na Výroční cenu Zlatá stuha, která je každoročně udělována tvůrcům nejlepších knih pro děti a mládež vydaných v českém jazyce. " Vše bylo báječné a i kolegové si vás moc chválili. Budu vás doporučovat, kudy budu chodit." Petr Eliáš

Občerstvení na veletrh Ikariéra 2018

11. 4. 2018: Pro IASTE VŠCHT jsme chystali snídani, svačinu a oběd pro vystavovatele na veletrhu Ikariéra 2018. "Dobrý den, chtěl bych vám ještě jednou říci, že catering si firmy pochvalovali, i my jsme byli velice spokojení. Jídlo bylo opravdu výborné." - Miroslav Soukup, HR Manager

 

Snídaně v bavorském stylu

27. 3. 2018 jsme chystali rozlučkovou snídani s firmou v bavorském stylu pro Davida Nekvasila. "Dobrý den, děkuji za dokonalé občerstvení i servis. Líbilo se mi, jak jste rozpracovali a konkretizovali myšlenku, kterou jsem měl. Nabídka byla profesionálně zpracovaná a nebyl problém domluvit se na změnách. Bylo fajn, že jste mi pomohli s naaranžováním jídla na místě. A samozřejmě vynikajícíc byla kvalita jídla." - David Nekvasil

 

Anglická snídaně

28. 2. 2018: jsme realizovali anglickou snídani pro PPC bee.

 

Občerstvení na TK IKEA

11. 1. 2018: Pro mediální agenturu Ogilvy jsme připravili pestré občerstvení na TK společnosti IKEA. Vyjádření od production managerky: "Catering i vaše služby celkově byly skvělé. Jídlo bylo výborné, obsluha profesionální a přátelská. Moc děkujeme a určitě vás rádi poptáme i v budoucnu."

 

Catering na vánoční večírek pro USA na míru

21. 12. 2017 jsme realizovali catering na večírek pro zaměstnance a partnery firmy USA na míru. Byla to překrásná a stylová akce, na které nás moc bavilo spolupracovat. Vyjádření spolumajitelky firmy: "DÍKY, bylo to vážně super!"

 

Oběd a Coffee Break na konferenci

9. 11. 2017 jsme zajišťovali oběd a občerstvení na mezinárodní konferenci AEA pořádanou společností Scio.

 

Občerstvení na svatbě V Ráji

22. 6. 2017: Na krásnou, slunečnou a slavnostní sobotu jsme přichystali občerstvení pro svatebčany.Svatba se konala na Kokořínsku - konkrétně V Ráji a bylo to tam opravdu nádherné a celá akce byla moc povedená. Vyjádření nevěsty: "Děkujeme moc! Užili jsme si to na maximum :-) A všichni si moc pochutnali!"

Fotky najdete ve fotogalerii.

 

Občerstvení na valné hromadě Amnesty International Česká republika

8. - 9. 4. 2017: O tomto víkendu jsme občerstvovali Amnesty International ČR na setkání jejich valné hromady. Jako menu podáváme: masové a veganské sendviče s domácími pomazánkami (tvarohovo-slaninová a fazolová s pečeným česnekem), salátem a grilovanou paprikou; mrkvový dort; zeleninové saláty a polévku z červené čočky s kokosovým mlékem.

 

Zajištění celodenního občerstvení na veletrhu IAESTE

4. 4. 2017: Zajistili jsme snídani, oběd i svačinu pro 150 vystavovatelů na veletrhu pracovních příležitostí, který pořádala organizace IAESTE. Fotografie najedete zde.

 

Občerstvení pro účastníky semináře Vitamíny s příběhem

1. 4. 2017: Naše sendviče a ovocné špízy ochutnali účastníci semináře, který pořádala společnost Vitamíny s příběhem.

 

Obědové občerstvení pro učitele němčiny

25. 3. 2017: Celkem 180 účastníků víkendového setkání Spolku germanistů a učitelů německého jazyka si dnes pochutnalo na našem pohankovém salátu a bohahtě plněných wrapech. 

 

Snídaně ve společnosti KCT Data

23. 3. 2017: Naši anglickou snídani ochutnali účastníci snídaně ve společnosti KCT Data. Klienti společnosti i samotní zaměstnanci měli možnost si ochutnat ztracené vejce ve slaninovém lůžku s rukolou, pečenou zeleninu s jogurtovým dipem nebo také ovesnou kaši z madlového mléka, pomerančový fresh a ovocné smoothie.

 

Prodejní stánek u Národních srovnávacích zkoušek

4. 3. 2017: Na dnešní den jsme chystali občerstvení pro účastníky Národních srovnávacích zkoušek. Ti se tak mohli posilnit našimi jogurty s domácí granolou a marmeládou, slaninovým či vegetariánským sendvičem, pohankovým salátem, domácí citronádou, a také dobrou kávou. Fotky z přípravy najdete ve fotogalerii.

 

Dvě akce za jeden den

28. 2. 2017: Dnes jsme měli napilno. Nejdříve jsme chystali oběd pro společnost Chytrý Honza a následně i malé občerstvení na setkání blogerek, které pořádala spolecnost AMI Communications. Ohlasy byly příznivé: "Velice vám děkujeme. Bylo to perfektní a všem moc chutnalo." a také: "Váš catering je výborný, určitě využijeme i při další příležitosti". Moc nás to těší :)

 

Další večeře pro HUB

16. 2. 2017: Pro našeho oblíbeného zákazníka jsme dnes opět nachystali teplou večeři.

 

Ochutnávková večeře pro Deloitte

15. 2. 2017: Pro pracovní večerní setkání ve společnosti Deloitte jsme připravili rajčatovou polévku a šest dalších jídel, která mohli účastníci ochutnat. Mezi nimi například masovozeleninové špízy, plněné žampiony nebo plněnou krůtí roládu. Z bezmasých jídel jsme pak připravili falafel s hummusem a pohankové placky s tzatziky.

 

 

Občerstvení po adventním koncertě Pedagogické fakulty UK

13.12. 2016: V předvánočním čase jsme připravili drobné občerstvení rpo několik set účastníků adventního koncertu Peadgogické fakulty UK, a to v krásných historických prostorách pražského Karolina. Tentokrát vše ve studené podobě, nechyběl ani vynikající mrkvový dort. Fotky najdete ve fotogalerii.

 

Catering pro HUB Praha

8.12. 2016: Venku mrzne jen to praští. Tak se hodí, že jsme tentokrát pro Impact Hub Praha chystali večeřový catering v teplé podobě. Tedy až na dezertík a saláty, ty ale nesmí nikdy chybět .

 

Catering na semináři Chcete vědět, proč o vás novináři nepíšou?

Ve středu 30.11. jsme připravili catering pro SeenMedia na seminář Chcete vědět, proč o vás novináři nepíšou?

Fotky z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

"Bylo to tak krásné, že se účastníci workshopu nejdříve ostýchali to vůbec sníst :) I feel good prostě umí. Díky!" - Zlata Jílková, pořadatelka semináře.

 

Snídaně pro USA na míru

V úterý 22.11. jsme připravili Snídani na míru pro zaměstnance společnosti USA na míru. Tentokrát se jednalo o naši Anglickou snídani. Fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

 "Výborná snídaně připravená přímo u nás v kanceláři. Nakonec jsme vybrali Anglickou snídani, která byla skvělá. Stylový způsob servírování, výborná chuť. Je vidět, že v podání našich dnešních hostitelů se nejedná o práci, ale hlavně radost, vše se tak odehrálo v příjemné atmosféře doplněné výkladem o zajímavosti z historie anglického typu snídaně. Děkujeme a rádi v budoucnu opět využijeme vaše služby. Přejeme hodně úspěchů." - Kolektiv USA na míru

 

Snídaně ve Scio

Ve čtvrtek 22.9. (na první podzimní den) jsme připravili Snídani na míru pro zaměstnance společnosti Scio. Jednalo se o verzi I feel good z naší nabídky. Fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

"Takhle dobře jsem se už dlouho nenajedl. Všechno bylo naprosto vynikající. Chutě jídel byly vytříbené a neskutečně opravdové. Obzvláště doporučuji mix opečených brambor a zeleniny, jahodový sorbet a všechny pomazánky. Když si k tomu přidáte milou obsluhu, tak výsledné kombinaci nejde odolat. Už se těším na další příležitost, kdy budu moct dát s I feel good další snídani." - Jiří Zelenda

"Snídaně je pro mě nejdůležitější jídlo dne a když je od IFG, tak se stává také tím nejchutnějším. Kvalitní čerstvé suroviny, jogurt s domácím müsli, či fresh jsou přesně tím, čím bych chtěla začínat každé ráno." - Markéta Majerová